Газонні трави

Насіння газонних трав та сумішей

hq-home-hero-3
ПРО ТРАВИ

Газонні трави

Гарний газон є невід’ємною частиною ландшафтного дизайну. Для створення бездоганних покриттів використовують найрізноматнітніші види сумішей:

Різні види сумішей трав застосовуються для озеленення під умови вашої території та типу грунту. Різні якісні характеристики сумішей трав досягаються за допомогою комбінування змісту трав різних сортів в їх складі. Вони можуть бути посухостійкими, тіньовитривалими, швидко рости і не бути вибагливими до ґрунту, а також до сонячних променів.

Суміш

Універсальний газон

Відрізняється високою щільністю, відносною м’якістю і прекрасно підходить для прикраси парків, скверів, бульварів, територій, розташованих в житлових кварталах і поблизу промислових об’єктів.

Покриття такого типу може використовуватися для активного відпочинку в місцях високого скупчення людей.

Суміш

Спортивний газон

Газон створює густий, красивий травостій, з підвищеною механічною міцністю та стійкістю до витоптування.

Покриття такого типу призначене для активного відпочинку: волейболу, баскетболу, футболу, тенісу або гольфу.

Він не надто вибагливий і не вимагає від господаря багато сил.

Суміш

Садово-парковий газон

Являє собою природний або штучно створений трав’яний покрив, що складається, переважно, з багаторічних злакових культур.

Вимоги до садового газону не надто суворі, він повинен бути однорідним за кольором, рівним, зімкнутим, стійким до навантаження на нього, до різних механічних пошкоджень, невибагливим у догляді, морозостійким. 

Суміш

Тіньовитривалий газон

Щоб влаштувати газон в тіньових місцях потрібна спеціальна суміш трав і ретельний догляд, який можуть забезпечити тільки професіонали. Якщо періодично не обробляти його, він може зарости бур’янами і високою травою.

Стригти тіньовитривалий газон необхідно раз на місяць, цього буває достатньо, так як недолік сонячного світла негативно впливає на ріст трави. 

ГЕОГРАФІЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Наші клієнти розташовані по всій країні

ЧОМУ МИ?

Основні переваги наших сумішей

 • Всі сорти газонних трав і травосумішей мають найвищу продуктивність, що позначається на кількості висадженого матеріалу на одну одиницю території;
 • Після посіву виходить густий і красивий газон, який дуже швидко відновлюється після стрижки і володіє високими характеристиками стійкості до зношування;
 • Всі різновиди трав в травосумішах підібрані за параметрами висоти, схожості, густоти і вегетаційного періоду;
 • В результаті ми отримуємо густе і щільне зелене полотно, насиченого соковитого зеленого кольору, стійке до різних захворювань, яке відмінно витримує додаткові навантаження, такі як спортивні ігри, пікніки і відпочинок з дітьми.
ГАЛЕРЕЯ КУКУРУДЗИ ТУРЕЦЬКОЇ СЕЛЕКЦІЇ

Якісне насіння для ваших потреб

СУПРОВІД

Ведемо повний агрономічний супровід:

 1. Попередники
 2. Система удобрень
 3. Обробіток ґрунту
 4. Сівба
 5. Догляд
 6. Збирання

Телефон для звернення: +380(98)110 39 67

  Залиште заявку