Кукурудза: Турецька селекція

Кукурудза – одна з найпоширеніших і найважливіших сільськогосподарських культур у світі.

pexels-todd-trapani-1382102 (1)
ПРО КУЛЬТУРУ

Кукурудза

Одна з найпоширеніших і найважливіших сільськогосподарських культур у світі. В основному її використовують на зерно і для виробництва кормів. Також її вирощують для продовольчих та технічних потреб – виробництва круп та борошна, виробляють пластмасу, папір тощо.

Силосні гібриди кукурудзи турецької селекції компанії (GreenLife).

Гібрид

PL472

Високоякісний, середньо-пізній гібрид типу Stay Green. Має потужну та широку листостеблову масу. Гібрид з високою стійкістю до хвороб, що дає змогу отримати якісний силос.

Крім того, гібрид можна використовувати і на зерно. Високорослий, стійкий до вилягання, довго залишається зеленим.

Гібрид

МАЧА

Найвищий гібрид в групі силосних кукурудз, висота близько 431 см. Середньопізній гібрид типу Stay Green, який має найвищий потенціал врожайності та силос найвищої якості. Швидкий старт і ранній розвиток, прекрасно адаптується до різних грунтових і кліматичних умов.

Стійкий до вилягання. Середній урожай 70-80 тонн зеленої маси
з гектара, при поливі і підгодівлі до 90-100 тонн зеленої маси з гектара.

Гібрид

Піаст

Ранній високоврожайний гібрид, скоростиглий, має високий вміст крохмалю.

Високий потенціал урожайності зеленої маси.

Гібрид

Росомак W

Морозостійкий зерновий гібрид кукурудзи. Має відмінний колір зерна і підвищену схожість. Виробником посівного матерілу є турецька компанія GreenLine, яка зарекомендувала себе лише з найкращої сторони на території України. Кукурудза використовується для вирощування на зерно і на силос.

Має потужну кореневу систему,а це забезпечує можливість витримувати нестачу вологи та стійкість до вилягання при поривах вітру.

ГЕОГРАФІЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Наші клієнти розташовані по всій країні

ЧОМУ МИ?

Основні переваги нашого насіння

 • Stay Green – здатність зберігати зелене забарвлення та соковитість листя навіть за стресових умов. Тривалий період придатності до збирання, адже висихання та дозрівання даних гібридів іде повільно, завдяки чому рослини довше зберігають майже ідеальний для силосу рівень вологості 50% молочно й молочно-воскового стану зерна;
 • Інтенсивність росту – можливість швидко нарощувати площу листкового апарату, і як наслідок, швидше закривати поверхню ґрунту, а відповідно, знизити активацію сходів бур’янів і забезпечити більше збереження вологи в ґрунті;
 • Засвоюваність – високий рівень нейтрально – детергентної клітковини (NDF) і достатня кількість ефективної клітковини для стимулювання пережовування, а також розчеплення в рубці;
 • Стійкість до хвороб – підвищена стійкість до фузаріозів качанів і стебла зменшує накопичення в зеленій масі мікотоксинів та втрати якості кормів надалі;
 • Поживність – один кілограм силосу, заготовленого в молочно-восковій і восковій стиглості при вологості 65-70%, складає 0,2-0,25 кормової одиниці та містить 12-14 г перетравного протеїну. А в 1 кг сухої речовини вміст обмінної енергії може сягати 11,5 МДж, що дозволяє порівнювати цей корм із зерном ячменю.
ГАЛЕРЕЯ КУКУРУДЗИ ТУРЕЦЬКОЇ СЕЛЕКЦІЇ

Якісне насіння для ваших потреб

СУПРОВІД

Ведемо повний агрономічний супровід

 1. Попередники
 2. Система удобрень
 3. Обробіток ґрунту
 4. Сівба
 5. Догляд
 6. Збирання

Телефон для звернення: +380(98)110 39 67

  Залиште заявку