КУПЛЮ ПЕТКУС до капитального ремонта К-527, 547, 531 (Gigant), 541 (Super), 590 (Magnitka), 310. +38(067)720-57-27, +38(050)575-38-20  

Пропонуємо послуги

Капітальний ремонт техніки
На перший погляд складається думка, що техніка після капітального ремонту гірше, ніж нова, але це можна спростувати:
- відновити техніку дешевше, ніж купувати нову, різниця в ціні суттєва;
- відновлення проводиться ручним складанням, а не конвеєром (як відомо ручна збірка більш якісна, ніж конвеєрна);
- при капітальному ремонті проводиться повне розбирання машини, після чого вона відновлюється від основи з повною заміною зношених деталей;
- після відновлення машина проходить повне випробування;
- на відновлену техніку надається гарантійний термін 1 рік.

Практика показує, що відновлена техніка за своїми експлуатаційними якостями нічим не поступається новій, вона також справно служить впродовж всього терміну експлуатації.
Якщо у Вас є сільськогосподарська техніка, яка потребує ремонту, звертайтесь до нас. Ми дамо консультації, допоможемо з доставкою, візьмемо на себе всі проблеми пов’язані з відновленням.
Навіщо здавати поламане обладнання на металобрухт, коли можна його відновити і надалі використовувати або продати. У будь-якому випадки вигод буде більше, ніж віддати його за ціною металу.
Також ви маєте змогу замовити необхідні комплектуючі деталі, отримати допомогу фахівців по налаштуванню техніки, консультації щодо виробничих процесів.

Послуги по очистці, калібруванні, протруюванні та доведенні до посівних кондицій

Одним із ключових видів діяльності компанії є послуги по очистці, калібруванні, протруюванні та доведенні до посівних кондицій насінневого матеріалу. Всі послуги проводяться на машинах іноземного та власного виробництва, доробка насіння відбувається на обладнанні фірми Петкус (Німеччина) – одного зі світових лідерів в області очисної техніки.

Ми надаємо наступні послуги по доробці насіннєвого матеріалу:
СУШКА. Одним з найважливіших показників насіння є його вологість. Якщо вологість насіння вища за стандарт, то необхідно її знизити до відповідних нормативів за допомогою сушки з ціллю запобігання втрати посівних кондицій.
ОЧИСТКА. Процес очищення насіння відбувається у декілька стадій. Для цього спочатку використовуються машини первинного та вторинного очищення, які видаляють дрібне насіння, насіння бур’янів та рослинні залишки. Потім у трієрному блоці сортуються довгі та короткі домішки та насіння, далі вони потрапляють на пневмостіл, де відбувається їх сортування за питомою вагою.
КАЛІБРУВАННЯ. Для розподілу насіння за розміром на кілька фракцій залежно від матеріалу і потреб використовуються решета з різною шириною отворів. Калібрування проводиться з метою забезпечення точного поштучного висіву і застосовується на насінні кукурудзи, соняшнику та ін.
ПРОТРУЮВАННЯ. Оскільки на ранніх стадіях розвитку рослини дуже вразливі до пошкодження шкідниками та хворобами, необхідно обов’язково протруювати насіння. Процес протруювання відбувається у сучасному протруювачі порційної дії, що забезпечує рівномірне нанесення препаратів на поверхню насіння з точним дозуванням.

ФАСОВКА І ВІДВАНТАЖЕННЯ. За бажанням замовника насіння розфасовується у мішки або біг-беги.
Можлива доробка насіння наступних культур: кукурудза, соняшник, люцерна, конюшина, суданка, еспарцет, вівсяниця, райграс, пшениця, ячмінь, гірчиця та інші багаторічні та однорічні трави.
Постійний контроль якості виконання технологічних процесів на всіх рівнях доопрацювання насіннєвого матеріалу проводиться компетентним та висококваліфікованим персоналом, що в поєднанні з використанням сучасного обладнання забезпечує європейський рівень якості кінцевого продукту.