КУПЛЮ ПЕТКУС до капитального ремонта К-527, 547, 531 (Gigant), 541 (Super), 590 (Magnitka), 310. +38(067)720-57-27, +38(050)575-38-20  

Рулонний газон

02_gazon_rulonРулонний газон – це натуральний дерновий покрив з багаторічних злакових трав, вирощений за спеціальною технологією, яка дозволяє зрізати дерновий покрив, перевезти його на іншу земельну ділянку і укладати, створивши тим самим новий газон на місці, де ще вчора була чиста земля. Це швидко, дешево і зручно. Недоглянута галявина або гола ділянка землі швидко перетворюється на прекрасний смарагдовий газон.

 

 

06_gazon_rulonПереваги рулонного газону:
- Максимально швидкий декоративний ефект;
- Стійкість до посухи та морозів;
- Відсутність бур’янів;
- Мінімальні трудовитрати при досягненні максимальної декоративності;
- Укладання газону в рулонах можливий протягом усього сезону з ранньої весни і до пізньої осені.

 

 

 

05_gazon_rulonПідготовка ділянки
Перед початком робіт ділянка очищається від бур’янів і каменів, вирівнюються великі перепади і при необхідності знімається верхня частина грунту, завозиться чорнозем.
Склад грунту поліпшується якщо того вимагає ділянка. Додається торф, доломітове борошно і пісок – якщо грунт досить глинистий, в разі якщо грунт піщаний – додається родючий чорнозем, торф і добрива. Потім поверхня вирівнюється, задається нахил, і починається утрамбування ділянки. Трамбується ґрунт спеціальним садовим катком для створення щільної рівномірної поверхні, на яку в подальшому буде застелений газон.

 

04_gazon_rulonУкладання газону
Рулони газону поставляються рівномірні за товщиною і кольором. Використовуються тільки якісні рулонні газони, які вирощені в спеціальному розпліднику з високоякісного насіння. Такий газон поставляється постриженим і не має шкідників чи хвороб. Перебувати в рулонах газон може не більше 2-х днів, в прохолодному затіненому місці.
Укладання рулонного газону проводиться в шаховому порядку, без розтягування пластів. Дернина щільно притискається один до одного, краї щільно стикуються і після прокочуються садовим катком. Після укладання рулонний газон потрібно ще раз прокатати катком і рясно полити водою.

 

01_gazon_rulonЯкщо ваша ділянка досить велика, то рекомендується спроектувати систему зрошення, оскільки поливати великі площі дуже складно. Якщо ж ваша присадибна територія невеликих розмірів, і полив газону вручну не буде для вас складним, то від автоматичного поливу можна відмовитися.

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ
Протягом перших 3-х тижнів уникайте активного використання нового газону. Це дозволить корінню зміцнитися в грунті і зберегти поверхню газону рівною.

 

03_gazon_rulon1-й тиждень
1. Полив кожного дня(вранці або ввечері).
2. Дуже важливо контролювати вологість грунту під газоном. Для цього необхідно підняти край рулону – грунт під газоном повинен бути вологим. До кінця першого тижня на нижній поверхні газону повинні з’явитися маленькі корінці.

2-й тиждень
1. Полив через 1 день.
2. Стрижка: перше скошування проводиться поперек напрямку укладання готового газону.
Підживлення: якщо газон укладений в літню пору, то після 1-го скошування проведіть підгодівлю газону карбамідом (мочевиною) 1,5 кг на сотку, або іншим рекомендованим добривом з підвищеним вмістом азоту.
3-й тиждень
1. Полив 2 рази на тиждень.
2. Стрижка: 2-ге скошування трав проводьте під кутом до напрямку 1-го скошування.
4-й тиждень
1. Газон повністю готовий до експлуатації. Щоб він радував своєю смарагдовою зеленню, необхідно виконати три основні операції по догляду за ним: полив, стрижка, підгодівля.