КУПЛЮ ПЕТКУС до капитального ремонта К-527, 547, 531 (Gigant), 541 (Super), 590 (Magnitka), 310. +38(067)720-57-27, +38(050)575-38-20  

Головна

нія заснована у 2004 році у м. Полтава, всі роки наша фірма успішно працює на аграрному ринку України. За цей час ми добре зарекомендували себе і маємо репутацію надійного і серйозного партнера. Серед наших клієнтів огородники й фермери, сільгосппідприємства і великі корпорації, магазини і оптові мережі, установи і організації різних форм власності. Ми цінуємо кожного клієнта  та партнера і робимо все можливе, аби наша співпраця була взаємовигідною і плідною.

 

image_1ТОВ «КАМРУД-АГРО» має декілька спрямувань у своїй діяльності:
- вирощування та реалізація насіння;
- послуги по очистці, калібруванні, протруюванні та доведення до посівних кондицій насіннєвого матеріалу;
- продаж, ремонт та обслуговування зерноочисної техніки;
- виробництво кормових добавок рослинного походження;
- постачання шпагату поліпропіленового.

 

 

Пріоритетним напрямком роботи є реалізація високоякісного насіння сільгоспкультур. Усвідомлюючи відповідальність перед клієнтом, ми досить уважно ставимося до якості продукції. Все насіння обов’язково проходить державний контроль, перевіряється у власній лабораторії, має необхідні документи про сортові та посівні якості.

 

image_2Ми дбаємо про те, щоб асортимент насіння постійно оновлювався, розширювався новими перспективними сортами. При потребі, наші клієнти мають змогу отримати вичерпну кваліфіковану консультацію спеціалістів.
Ще одним важливим напрямком діяльності є реалізація, ремонт та обслуговування зерноочисної техніки. Пропонуємо машини фірми «PETKUS» (Німеччина): К-531 (Гігант), К-218 (Селектра), К-541(Супер), К-590 (Магнітка), К-310 Конюшинотерка. А також техніка для великих об’ємів очистки насіння: Петкус К-547, К-527, К-524, К-526. Машини первинної очистки; техніку власного виробництва – зерномети ЗМ-60К. Техніку можна придбати як нову, так і після капітального ремонту. На відремонтовані машини фірма дає гарантію. Наші клієнти мають змогу замовити необхідні комплектуючі деталі, отримати допомогу фахівців по наладці техніки, консультації щодо виробничих процесів. Індивідуальний підхід до кожного покупця дає змогу знайти найоптимальніший варіант, враховуючи потреби та вимоги замовника. Діє гнучка система знижок, розстрочок. Ми робимо усе можливе, аби клієнти радо співпрацювали з ТОВ «КАМРУД-АГРО» та рекомендували нас знайомим.

image_3Добре відома фірма й на ринку поставками шпагату поліпропіленового. На складах товариства в широкому асортименті представлений шпагат поліпропіленовий сінов’язальний іноземного виробництва Польша «ТYТАN», «BEZALIN», Чехія «JUTA», Угорщина «AGROTEX», Білорусь «Сохим» та вітчизняних торгових марок.
За відсутності потрібного товару – працюємо під замовлення. На нашому підприємстві Ви також маєте змогу отримати якісні послуги на вигідних умовах по очистці будь якого насіння. Завдяки тісній співпраці з виробниками ми готові запропонувати клієнтам оптимальні ціни та найбільш вигідні умови співпраці.
Запрошуємо до співпраці!